Basen Eritme
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Basen Eritme

Bildiğiniz gibi Türk kadınının standart şeklidir armut. Bel kısmı ince iken alt kısma doğru genişleyen vücut yapılarından dolayı kendilerini armuda benzetirler.

Kimi bayanlar bu durumdan rahatsız iken kimileri de bu halleriyle barışık yaşamayı bildiklerinden rahatsızlık duymazlar. Oysa onlarda 90-60-90' lık bir vücut yapısına sahip olmayı hep istemişlerdir. Ancak bu istekler sadece hayal olarak kalır.
Ama artık o hayali gerçekleştirme zamanı geldi.

Haydi bayanlar, ilk olarak yapacağınız işlem kendinize ve güzelliğinize zaman ayırmak. Karşınıza vücudunu beğendiniz bir kişinin resmini alın. Ancak belirlediğiniz kişiyi kıskanıyor olmanız lazım.

Bu durumda sizler o kıskançlık ile daha istekli ve daha gayretli olacaksınız. Hızlı kilo vermeye çalışmayın çünki daha sonra verdiğiniz bu kiloları hızlı bir şekilde geri alırsınız.

Öncelikle kendinize günlük bir iş listesi hazırlayın ve bu listeye uyun. Düzenli bir şekilde beslenin ve egzersizlere başlayın. Şu anda sizin için önemli olan kilo vereceğiniz bölgeleriniz kalça ve basenleriniz. Unutmayınki sizlerin yediği yağlı yiyeceklerin yağ kısmı basen ve kalçalarınızda toplanıyor.

Bunun için yemeklerinizde az yağlı, salatalarınızı yağ kullanmadan yemeye özen göstermelisiniz. Ayrıca yapacağınız düzenli egzersizler ile de hayalinize daha hızlı ilerleyeceksiniz.

Haftada 5 gün ve 30 dakikalık bir yürüyüş göreceksinizki sizde çok farklılıklara neden olacak. Yürüyüş yapamayanlar ise evlerinde rahatlıkla yapabilecekleri birkaç hareket ile de aynı işlemi gerçekleştirebilirler. Örneğin evinizde iken yapabileceğiniz bir hareket: Ayağa kalkın ve ayaklarınızı aynı hizada kapalı tutun, daha sonra bir ayağınızı öne doğru götürüp diz çöker gibi durun.

Bu hareketi en az 10 kere tekrarlayın. Daha sonra aynı işlemi diğer ayağınız ile yapın, ancak bu hareket ve yürüyüşleri yaparken kalçalarınızı sıkmayı unutmayın. Bunları da yapamıyorsanız oturduğunuz yerde kalçalarınızı sıkıp bırakmanız bile basenlerinizi ve kalçalarınızı oldukça toparlayıcı olacaktır. Eğer ki hareketlerinize ve diyetinize sadık kalırsanız, artık büyük ölçüde armut vücut olmaktan çıkıp, hayal ettiğiniz fiziğe sahip olabilirsiniz.

Basen Eritme Yorumları

soru

buse

18 Mart 2014 Salı

52 kiloyum 13 kilo verdim basenlerim kuculmustu fakat son zamanlarda tekrar genislemeye basladi fazla yemiyorum sporuda biraktm kilo da almadim ama basenlerim buyuyor niye boyle olduğunu anlamiyorum

Cevap yaz
cevap

Platin

11 Ağustos 2018 Cumartesi

Çok zayıflamışsınız. Sporu bıraktığınızdan dolayı kasılı kaslar artık gevşeme başlamış kilo almamanıza rağmen sıkı kaslar eskisi gibi duymadığından rahatsız olmuşsunuz. Bu durum gayet normaldir. Eğer eskisi gibi basenlerinizin görülmesini istiyorsanız spora tekrar geri başlamanızı tavsiye ederim.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Basen ve Kalça Daraltma

Basen ve Kalça Daraltma

Popüler İçerikler

Basen Eriten Diyet

Basen Eriten Diyet

İlginizi Çekebilir

Basen İnceltme Çayı

Basen İnceltme Çayı

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Basen Eritme

Basen Eritme

Basen Eriten Bitkiler Nelerdir?

Basen Eriten Bitkiler Nelerdir?

Bacak Eritme Hareketleri ve Teknikleri

Bacak Eritme Hareketleri ve Teknikleri

Basen Eritme Hareketleri

Basen Eritme Hareketleri

Bisiklet Basen Yapar mı?

Bisiklet Basen Yapar mı?